Najmodniejsze manicure na lato 2022. Zachwycą cię nowe trendy!

Co roku styliści wymyślają nowe trendy w malowaniu paznokci tak, aby z jednej strony zachwycić a z drugiej, zaskoczyć czymś zupełnie nowym. I nie inaczej jest w tym roku. Będzie zabawa kształtem, formą i akcentami. Oto trendy na wakacyjny manicure!

Minimalizm na paznokciach

Z jednej strony obserwujemy totalny minimalizm zaakcentowany jedynie kropkami czy kwiatuszkami na kolorze nude. To bardzo fajne rozwiązanie nawet dla tych z nas, które nie mają specjalnego talentu do zdobień. Wystarczy dobry pędzelek albo gotowe naklejki wodne i najmodniejszy mani mamy gotowy.

Frencz w kolorowej odsłonie

W tym sezonie zapomnij o tradycyjnym, klasycznym frenczu. W jego miejsce wchodzi dwukolorowy Frencz -u nasady paznokcia jedna kolorowa linia, na końcu druga. W środku, klasyczny, mleczny beż. Możesz dowolnie bawić się kolorami i mieszać zgodnie z odcieniem pomadki do ust.

Paznokcie piłowane na szminkę

Kolejny sposób na atrakcyjny wakacyjny mani to paznokcie spiłowane w kształcie szminki. Dobry efekt osiągniemy jedynie wtedy, gdy mamy długie paznokcie. W tym ułożeniu zakochały się Azjatki, w Europie moda dopiero nabiera rozpędu. Właścicielki tipsów będą zachwycone.

Ombre wraca do łask

Kilka lat temu każda z nas chciała mieć na paznokciach płynnie przechodzący kolor. Potem ten rodzaj mani stał się passę, aby znowu zaskoczyć w tym sezonie. W odcieniach postaw na neony — one królują w te wakacje!

Czerwień-róż-pomarańcz

Takie zestawienie kolorystyczne może przyprawić o ból głowy. Jednak na paznokciach wygląda niezwykle energetyzująco. Jeżeli chcesz sobie dodać energii i odwagi, to będzie świetny impuls!